Весняні екскурсії

Головна  /  Без категорії  /  Весняні екскурсії

Учні 3-Б класу відвідали виставку екзотичних тварин та рослин-хижаків! Побачили багато нових видів плазунів, павуків-птахоїдів та неколючого їжачка. Тримали в руках величезних тарганів та маленького пітона…

Учні 4-А та 4-Б класів відвідали Наукову бібліотеку ЧНУ. Працівники бібліотеки радо прийняли школярів та показали виставку рідкісних книг, ознайомили з історією створення приміщення та з усіма відділами бібліотеки, провели екскурсію величезними лабіринтами книгосховищ. Діти отримали великий багаж нової пізнавальної інформації.

Учні 8 класу з екскурсією відвідали фізичний факультет ЧНУ ім. Ю.Федьковича. А заодно і виконали ряд лабораторних робіт, трішки ближче познайомившись зі світом фізики.

Без категорії