Тиждень екології

Головна  /  Новини  /  Тиждень екології

Розпочався тиждень екологічного виховання загальношкільною лінійкою, на якій вчитель хімії та біології Осадчук Н.В. ознайомила присутніх з планом заходів екологічного виховання, які відбуватимуться в школі протягом тижня.
    Метою цих заходів було: формування екологічної культури учнів, усвідомлення себе, як частинки природи, відчуття відповідальності за неї як за національне багатство, залучення вихованців до активної екологічної діяльності. Протягом тижня класними керівниками і класоводами були проведені години спілкування: «Хочеш бути здоровим – будь екологічно грамотним». Також учні школи виготовляли буклети на тему: «Що я зробив (зроблю) для природи», які були прикріплені до тематичного стенду «Поведінка людини у природі – це її душа», присвячений даному тижню.

Для учнів 8-9 класів було проведено бесіду: «Маркування споживчих товарів». Мета заходу – сприяння розвитку пізнавальних інтересів учнів, уміння порівнювати та аналізувати, самостійно приймати рішення у виборі товару. Основні тези бесіди: «Перш, ніж купувати товар, отримай інформацію про нього» та «Маєш інформацію – вмій обрати якісний продукт».

Протягом тижня учні школи під керівництвом вчителів математики вирішували задачі екологічного змісту, які є засобом для формування екологічної культури учнів. Також писали міні-диктантів на екологічну тематику.

Учні 5-го класу виступили для учнів школи із агітбригадою: «Бережіть краплину води». Метою заходу є збереження водних ресурсів нашої планети. Учні розповідали вірші, розігрували сценівки, співали пісні, а також продемонстрували екодефіле, метою якого було показати одяг в якому ми у майбутньому будемо ходити, якщо будемо продовжувати забруднювати нашу планету.

Практичною діяльністю тижня екології стала акція «Чисте довкілля» за участю учнів та вчителів школи.

Завершився тиждень екології загальношкільною лінійкою на якій було нагороджено призами та відзначено грамотами найактивніших учасників.