Тиждень любові

Головна  /  Новини  /  Тиждень любові

Коротко про «Тиждень любові» у «Надії». Звучить навіть метафорично.

Щиро, емоційно, повчально і… від душі. Саме так пройшов тиждень, присвячений найважливішій цінності у нашому житті. Отже, про інтеграцію навчальних дисциплін. Кожен день на уроках української мови ми говорили про ЛЮБОВ, незважаючи на те, яку тему вивчали, чи то «Вживання знака м’якшення», чи «Не з іменниками», чи «Складнопідрядне речення». Учні писали міні-твори, висвітлючи важливі аспекти заданої тематики, дискутували, цитували Біблію.

У четвер, 14 лютого, у 8 класі був проведений урок української мови за методикою Смітта. Налаштувавшись на урок (восьмикласники подарували «Смайли любові» своїм друзям), ми поставили проблемне питання: «А що, якщо урок узагальнення знань про однорідні члени речення буде присвячений вихованню розуміння важливості любові у нашому житті, з’ясуванню основних відмінностей між поняттями ЛЮБОВ І КОХАННЯ та усвідомленню, якою має бути любов подружня?» Учні із задоволенням створювали хмари слів, опрацьовували притчі, переглядали тематичний відеоматеріал, але НАЙГОЛОВНІШЕ – слухали один одного, підтримували, практикували командну роботу і… поселяли у своїх серцях ЛЮБОВ.

Також у рамках «Тижня любові» учні всіх класів щодня практикували ранкові вітання, впродовж тижня створювали спільні з батьками проекти на тему «Любов не шукає тільки свого», фотографувалися дружніми колективами класу за відповідним дрес-кодом.