День подяки

Головна  /  Новини  /  День подяки

В останній тиждень листопаду, вже 27й раз поспіль, ми святкували День Подяки. У світі, де так багато дорікань, ми вчимося бути вдячними. Адже завжди є те, за що варто сказати спасибі: Богу за те, що він створив цей дивовижний світ для нас; батькам — за щоденну турботу та піклування; друзям — за те, що наше життя цікаве і насичене подіями.

Було зроблено символічну індичку, кожна пір’їна якої – виловлена вдячнівсь учня Богові за щось в його житті.

У кожного учня та вчителя школи була можливість висловити подяку один одному та прикріпити “долоньку вдячності”

Ще один спосіб висловити подяку – творчість.

З учнями молодшої школи проведено вже традиційні англомовні тематичні вистави.

Колобок:

Ріпка:

В честь цього свята учні 4-тих класів відвідали Чернівецьку спеціальну ЗОШ-інтернат №4, щоб надати матеріальну допомогу дітям та створити святковий настрій напередодні різдвяних свят. У школі-інтернаті переважна більшість дітей із багатодітних, малозабезпечених, неблагонадійних сімей,діти-сироти та діти, позбавлені батьківської опіки, яким дуже хочеться уваги і турботи з боку оточуючих, а ми тільки стали посланцями Бога у цій добрій справі.